Şehirler Arası VIP Transfer

Touringo Travel olarak VIP Transfer hizmeti veren firmamız sektördeki tecrübeli ve deneyimli şoför ekibiyle bizden hizmet alan tüm misafirlerimize güven , konfor ve hijyen odaklı bir transfer deneyimi yaşatmayı hedefliyoruz. VIP Transfer hizmetinde İstanbul Havalimanı VIP Transfer ve Sabiha Gökçen VIP Transfer hizmeti sunduğumuz gibi İstanbul içi farklı lokasyonlara da transfer işlemi yapıyoruz. Touringo Travel, bünyesinde bulunan vip araç filosu, güvenilir, hijyenik, konforlu ve profesyonel ekibi ile sizlere en kaliteli hizmeti sunmayı amaçlanmaktadır. Temiz Ve Güvenli Yolculuk Sürekli olarak birinci sınıf hijyen temizlik uygulamaları ve güvenlik bakımları yapılan araçlarımız ile sizleri talep ettiğiniz lokasyona güven ve sağlıkla ulaştırıyoruz.

Temiz Ve Güvenli Yolculuk

Sürekli olarak birinci sınıf hijyen temizlik uygulamaları ve güvenlik bakımları yapılan araçlarımız ile sizleri talep ettiğiniz lokasyona güven ve sağlıkla ulaştırıyoruz.

Online Talep

Bütün transfer taleplerinizi online olarak verebilirsiniz. Aşağıdaki transfer talep formunu doldurarak ileteceğiniz bilgiler ile hemen online talep oluşturabilirsiniz.