Boğaz Turları

Günlük Turlar

Tekne Turları

Boğaz Turları

Asya ile Avrupa kıtalarını birbirlerine bağlayan  İstanbul'un tarihini ve güzel doğasını yakından görmek için en iyi keyifli yöntem, boğaz turu. Tekne ile yapılan  boğaz  gezisi sırasında trafikte yön bulma stresinden kurtulup , sadece İstanbul’un tarihinin ve güzel doğasının keyfini çıkarabilirsiniz.

İstanbul'un tarihini ve güzel doğasını keşfedebileceğiniz tekne turuları esnasında Osmanlı döneminden kalma  sarayları ve yalıları dönemin tarihi dokusunu tadarak  görme şansı yakalayabilirsiniz. Tekne turları esnasında her iki boğaz köprüsünün altından geçerken, yapıların ne kadar haşmetli olduklarına yakından tanıklık edebilirsiniz.

İstanbul'un tarihini ve güzel doğasını keşfedebileceğiniz tekne turuları esnasında karşınıza çıkacak en dikkat çekici tarihi mekanlar, Osmanlı’nın farklı dönemlerinde devletin yönetim merkezi olarak inşa edilmiş ve pek çok tarihi olaya şahitlik etmiş Topkapı sarayıDolmabahçe Sarayı, Yıldız SarayıÇırağan SarayıBeylerbeyi Sarayılarını görme ayrıcalığına kavuşabilirsiniz.

 

Touringo Travel olarak siz müşterilerimize, tur organizasyonları hizmeti vermek için her zaman hazırız. Bizlere ulaşmak ve tur organizasyonları talebinde bulunmak oldukça kolaydır. Bunun için hizmet telefon numaralarımızdan bizlere telefon etmek yoluyla ulaşabileceğiniz gibi yine hizmet telefon numaramız ile bizlere canlı destek veya WhatsApp (mobil uygulama) ile de ulaşabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden de online olarak transfer hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.