Ada Turları

Günlük Turlar

Ada Turları

ADALAR TURU

Günübirlik ada turları sabahın erken saatlerin de başlıyor. Kabataş’tan kalkan deniz motorları ile kokartlı rehberimiz eşliğinde yolculuğumuz, sırasıyla İstanbul’un Adalar ilçesindeki ilk ada olan Kınalıada, diğer adalar ile kıyaslandığında kendine özel atmosferi ile hem yerli hem yabancı turistlerin ilgisini çeken Rum evlerinin arasında yeşil ve mavinin muhteşem uyumuna sahip bu şirin ada ile turumuz başlıyor.
Büyükada'dan sonra en büyük ada olan Heybeliada ile turumuz devam ediyor. Birçok kültüre ev sahipliği yapan Heybeliada’yı bisiklet ile gezerek stresten uzak keyifli zaman geçirebilirsiniz.
Adalar ilçesinin en büyüğü olan Büyükada turumuzun son noktası. Bölgenin en büyük adası olan Büyükada da rehberimiz eşliğinde elektrikli faytonlar ile ada turun da günlük stresten uzak keyifli anlar bizi bekliyor! ister tarihi mekanları gezebilir ister denizin keyfini çıkartabilir isterseniz alışveriş yapabilirsiniz. Ada turumuzu son olarak yapacağımız lezzetli bir akşam yemeğinden sonra sonlandırıyoruz.

 

 

Touringo Travel olarak siz müşterilerimize, tur organizasyonları hizmeti vermek için her zaman hazırız. Bizlere ulaşmak ve tur organizasyonları talebinde bulunmak oldukça kolaydır. Bunun için hizmet telefon numaralarımızdan bizlere telefon etmek yoluyla ulaşabileceğiniz gibi yine hizmet telefon numaramız ile bizlere canlı destek veya WhatsApp (mobil uygulama) ile de ulaşabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden de online olarak transfer hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.